Jau 30 metų esame kartu su jumis, per tiek laiko spėjome prikaupti daugybę patirčių ir prisiminimų, tad kviečiame pakeliauti po mūsų prisiminimus kartu. Daugiau ↓

Vadovo Žodis

Gerbiami Krasta Auto klientai ir darbuotojai,

Šiandien švenčiame Krasta Auto 30-ąjį jubiliejų. Tai yra didelė ir svarbi diena mūsų įmonei.

Norėčiau nuoširdžiai padėkoti visiems mūsų klientams už jūsų ištikimybę ir pasitikėjimą Krasta Auto. Jūs este neatsiejama mūsų sėkmės dalis.

Taip pat norėčiau padėkoti mūsų nuostabiai darbuotojų komandai už jų darbą ir aukštus standartus, kurių jie laikosi kasdien. Jūsų pastangos, dedikacija ir profesionalumas yra esminis mūsų sėkmės elementas.

Kratsta Auto per savo gyvavimo laiką pasiekė daug sėkmingų momentų, o taip pat susidūrė su sunkumais ir iššūkiais. Vis dėlto, dėl mūsų stiprios ir pasiryžusios komandos, mes išlikome ir išaugome iki dabartinio lygio.

Šiandien yra diena, kai noriu atšvęsti musų praeitį, dabartį ir ateitį, kartu su visais mūsų klientais ir darbuotojais.

Sėkmės mums visiems ateityje!

Aurimas Tamašauskas
Aurimas Tamašauskas KRASTA AUTO direktorius
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Startas
Daugiau
Konkursas Konkursas Konkursas Konkursas Konkursas Konkursas Konkursas Konkursas 

Registracija Žaidimui

    Gimtadienį švenčiame visi kartu, tad kviečiame pasitikrinti žinias apie Krasta Auto bei mūsų atstovaujamus BMW, MINI ir Motorrad. Net 30 teisingai atsakiusių laimės mūsų prekinių ženklų prizus, kuriuos gales atsiimti Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos atstovybėse. Norint dalyvauti registracija yra būtina, kad mūsų vadybininkai galėtų su jumis susiekti sėkmės atveju. Sėkmės!

    Dalyvauti

    30metųakimirkos30metųakimirkos30metųakimirkos30metųakimirkos30metųakimirkos30metųakimirkos30metųakimirkos30metųakimirkos30metųakimirkos30metųakimirkos30metųakimirkos30metųakimirkos30metųakimirkos30metųakimirkos30metųakimirkos30metųakimirkos
    Galerija
    Peržiūrėti nuotraukas